راحت باشید، از ما بپرسید

سوالات متداول کاربران

اگر هنوز هم در مورد خرید کوره های صنعتی از استار ماشین دچار شک و تردید هستید و یا هنوز سوالی باقی مانده، کافی است سوالات متداول زیر را مطالعه فرمایید.

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • اطمینان

سوالات عمومی

سوالات متداول

آیا نصب کوره ها نیز توسط استار ماشین انجام می شود؟

کوره هایی که توسط استار ماشین ساخته می شود به صورت رایگان توسط مجهز ترین و متخصص ترین کادر استارماشین نصب خواهد شد. در راستای ارج نهادن مشتریان کوره هایی که توسط دیگر همکاران ساخته شده است نیز مورد حمایت ما قرار خواهند گرفت و به درخواست مشتری ما نسبت به نصب کوره های شما نیز اقدام خواهیم کرد.

استار ماشین چه نوع کوره هایی تولید می کند؟

کوره های ساخته شده توسط استارماشین با توجه علاوه بر دارا بودن وزن و حجم های مختلف و متنوع دارای دسته بندی های متفاوتی نیز بسته به کاربری آن ها می باشد. کوره های اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، تک جداره، سه جداره و شش جداره همرفتی کاملا حرفه ای و تخصصی با آلیاژ مقاوم توسط استار ماشین تلوید می شوند.

آیا استار ماشین تعمیرات و پشتیبانی کوره ها را نیز انجام می دهد؟

خدمات پس از فروش استار ماشین به صورت 5 ساله بودن و نه تنها در مورد کوره های ساخته شده گروه صنعتی استار ماشین بلکه تعمیرات و پشتیانی کوره های ساخته شده توسط همکاران نیز در صورت درخواست مشتری توسط استار ماشین پذیرفته خواهد شد.

آیا استار ماشین قطعات کوره های مختلف می فروشد؟

با توجه به نوع فعالیت و ساخت کوره های صنعتی قطعات مورد نظر مشتری با توجه به نیاز و ابعاد طراحی و سپس پس از ساخت تحیل مشتری خواهد شد.

آیا استار ماشین تعمیرات کوره های مختلف را نیز می پذیرد؟

گروه صنعتی استارماشین برای تمامی انواع کوره های صنعتی خدمات تعمیرات و نگهداری را نیز ارائه می دهد و این کار را به نحو احسن و با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.

سوالات فنی

سوالات متداول

کوره های استار ماشین چه امکاناتی دارند؟

کوره های ساخته شده توسط استار ماشین می تواند عایق 1600 درجه و به درخواست مشتری عایق 3200 درجه باشد، دارای آلیاژ بسیار مقاوم با ورقه های 10 الی 20 میل همراه با پروفیل های سنگین صنعتی، بدون هیچگونه دود و آلایندگی

کوره های استار ماشین در چه ابعادی ساخته می شوند؟

کوره های زغال و باقی کوره های ساخته شده توسط استار ماشین از حجم 1 تن در ابعاد 2 متر مکعب آغاز و تا حجم 22 تن با ابعاد 44 متر مکعب ادامه خواهد داشت. حرفه ای ترین کوره های صنعتی را در ابعاد مختلف از استار ماشین بخواهید.

وزن تقریبی کوره های استار ماشین چقدر است؟

وزن تقریبی کوره های ساخته شده توسط استار ماشین از 1 تن به بالا است.

کوره های ساخته شده گارانتی دارند؟

کوره های ساخته شده توسط استار ماشین با توجه به حجم، جنس و نوع کوره دارای گارانتی های یکساله، دوساله و سه ساله خواهند بود.

کوره های استار ماشین برای کار نیاز به تجهیزات دارند؟

کوره های ساخته شده توسط استارماشین با برترین تکنولوژی ها طراحی و تولید شده و تماما پرتابل و قابل حمل هستند و به صورت مجزا فعالیت می کنند و نیاز به تجهیزات خاصی ندارند.

از ما بپرسید

فرم تماس سریع