ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

بررسی اجمالی خدمات ما

خدمات اصلی استار ماشین در تولید انواع کوره صنعتی خلاصه می شوند. در صورتی که در حرفه و صنعت خود به بهره گیری از کوره های صنعتی با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه نیاز دارید، می توانید از خدمات استار ماشین استفاده نمایید.

ساخت کوره زغال

ساخت زغال هایی با شرایط بدون خاموشی، بدون بو و گاز، پخت عالی و با 95 درصد سلامت با استفاده از  کوره های زغالی طراحی شده توسط متخصصین استار ماشین ممکن می باشد، ساخت کوره زغال قلیان و زغال کبابی درجه یک!

ساخت کوره سفال

به کمک کوره های سفالی صنعتی استار ماشین می توانید محصولات و ظروفی زیبا ساخته که نه تنها ریزش رنگ ندارند بلکه بسیار مقاوم و کار آمد می باشند. این کوره ها در انواع کارگاه های ساخت ظروف سفالی کاربردی می باشند.

ساخت کوره ترموود

ساخت کوره های ترموود از دیگر خدمات استار ماشین بوده که برای تولید انواع چوب با کیفیت و مقاوم در برابر رطوبت و سایر شرایط جوی مناسب می باشند. از این کوره ها برای افزایش کیفیت محصولات خود استفاده می نمایند.

ساخت کوره زباله سوز

کوره های زباله سوزی که زیر نظر متخصصین استار ماشین طراحی و تولید می شوند، علاوه بر فیلتر هایی که مانع از خروج گازها و مواد مضر به محیط زیست می شوند، با تولید آب گرم از هدر رفت مقدار زیادی از انرژی جلوگیری به عمل آید.

ساخت کوره لاشه سوز

کوره های لاشه سوز استار ماشین دارای ویژگی های اعم از قابلیت نصب مشعل گازی و گازوئیلی، قابلیت شارژ تلفات و تخلیه آسان، جلوگیری از انتشار آلودگی ها و بیماری ها در مرغداری ها و سایر کشتارگاه ها و غیره می باشد.

نصب، تعمیرات و نگهداری

نحوه نصب کوره ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اینکه کوره بتواند به بالاترین دمای ممکن رسیده و به خوبی خدمات خود را ارائه دهد، نیاز است تا به درستی نصب گردیده  و به خوبی تمیز و نگهداری شود.

ارائه بهترین

کوره های صنعتی

استار ماشین، ارائه دهنده بهترین کوره های صنعتی و با کیفیت در ایران بوده که هر یک دارای توانایی و ویژگی های منحصر به فردی می باشند. هدف اصلی در تولید این کوره ها، جلب رضایت مشتری با ایجاد کوره هایی با قابلیت تولید گرما تا درجات بسیار بالا و کمک به بهبود محیط زیست می باشد.

درخواست مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید و سؤال
خود را بپرسید، کاملاً رایگان است.